چرا کالارسان پلاس؟

ثبت سفارش آنلاین – خدمات پستی استاندارد

مجموعه کالارسان پلاس و خدماتی که در آن به کاربران ارائه میشود، حاصل تجربه بیش از 20 سال فعالیت در زمینه حمل خرده بار بین شهری در مجموعه کالارسان است. در کالارسان پلاس هدف ما ساده سازی مسیر ارسال خرده بار به شهرهای دیگر برای شما است. با در نظر گرفتن این هدف و به کمک سامانه کالارسان پلاس شما تنها ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام میدهید پس از آن، عملیات جمع آوری(در مناطق 22 گانه تهران)، پردازش در مبدا، رهسپاری به مقصد و انبارداری و تحویل به گیرنده در مقصد توسط کالارسان پلاس انجام میشود. در این روند شما میتوانید از خدمات استاندارد پستی مانند بسته بندی مرسوله، بیمه مرسوله و امکان رهگیری آنلاین بهره مند شوید.

ارسال سریع و ارزان

زیرساخت مورد استفاده در کالارسان پلاس ناوگان اتوبوس بین شهری موجود در کشور است. به همین علت کالارسان به عنوان نخستین اتوماسیون ارائه دهنده خدمات استاندارد پستی بر این بستر شناخته میشود. استفاده از این زیرساخت مزیت های منحصر به فردی را در ارائه خدمات ایجاد کرده است که از جمله آنها ارائه خدمات با هزینه کمتر به مشتریان است. با توجه به اشتراکی بودن این ناوگان هزینه ارسال برای مجموعه کالارسان پلاس و مشتریان کمتر از روش های دیگر ارسال بین شهری خواهد بود. از سوی دیگر تعدد این ناوگان و شبکه ارتباطی ایجاد شده توسط این ناوگان این امکان را میدهد که ارسال بار در کمترین زمان ممکن (ارسال به اغلب شهرستان ها کمتر از 24 ساعت ) انجام شود و همچنین شهرهای تحت پوشش خدمات افزایش پیدا کند.

ثبت سفارش آنلاین

جمع آوری رایگان

ارسال سریع

هزینه پایین ارسال

بیمه و بسته بندی

رهگیری آنلاین

افزایش تنوع خدمات

در حال حاضر خدمات کالارسان پلاس شامل ارسال از درب مبدا (در مناطق 22 گانه تهران) و تحویل مرسوله در نمایندگی کالارسان در پایانه های مسافربری دیگر شهرهای کشور میشود. به زودی خدمات ارسال درب به درب و ثبت سفارش از شهرستان توسط کالارسان پلاس ارائه خواهد شد.

کالارسان پلاس - حمل خرده بار بین شهری

ارتباط با کالارسان: ۴۵۱۴۶-۰۲۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کالارسان بهار کیش می باشد.