درباره کالارسان پلاس

کالارسان پلاس سامانه و خدمتی جدید از مجموعه کالارسان است که با استفاده از فناوری های نوین و بهره گیری از تجربه بیش از ۲۰ سال فعالیت در حوزه حمل خرده بار بین شهری سعی در ارائه بهتر خدمات استاندارد پستی به مشتریان خود دارد. ما در کالارسان پلاس برای زمان شما ارزش بسیاری قائل هستیم در نتیجه ساده ترین روش بهره مندی از ارسال سریع بار با اتوبوس را ایجاد کرده ایم. مشتریان ما میتوانند با ثبت سفارش در سامانه کالارسان پلاس از خدماتی چون: ثبت سفارش آنلاین، جمع آوری رایگان، انبارداری، بسته بندی، بیمه مرسوله، رهگیری آنلاین و ارسال سریع بهره مند شوند.

با توجه به زیرساخت ارسال بار در کالارسان پلاس و بهره گیری از ظرفیت ناوگان اتوبوس مسافربری بین شهری، خدمات پستی کالارسان پلاس مزایای قابل توجهی را برای مشتریان خود فراهم میکند.از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سریع ترین سرویس ارسال بار به شهرستان با توجه به تعداد و ساعات حرکت اتوبوس ها
  • ارزان ترین سرویس ارسال بسته پستی با توجه به استفاده از ناوگان اشتراکی
  • ارسال بسته به اقصی نقاط کشور با توجه به حضور نمایندگان کالارسان در ترمینال های مسافربری
  • پست سریع و ارسال بسته به شهرستان در کمتر از ۲۴ ساعت
  • ارائه سرویس به شرکت های حمل درون شهری
  • امکان انبارداری در مبدا و مقصد
کالارسان پلاس
۱۰,۰۰۰ بسته در روز
۱۹۰ شهر
۵۰۰ نمایندگی
۱,۵۰۰ ماشین حمل
۵۰۰ نفر پرسنل
کالارسان پلاس

محدوده خدمات کالارسان پلاس

در حال حاضر امکان ثبت سفارش از مبدا تهران به مقصد سراسر کشور در کالارسان پلاس فراهم شده است.جمع آوری مرسوله از مناطق ۲۲ گانه تهران به صورت رایگان انجام میشود و تحویل مرسوله در نمایندگی های کالارسان در پایانه های مسافربری شهرستان مقصد انجام میشود. افزایش مناطق تحت پوشش خدمات جمع آوری، امکان ارسال بار از شهرستان های دیگر و همچنین سرویس ارسال درب به درب به زودی در کالارسان پلاس فراهم خواهد شد.

کالارسان پلاس - حمل خرده بار بین شهری

ارتباط با کالارسان: ۴۵۱۴۶-۰۲۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کالارسان بهار کیش می باشد.