کالارسان پلاس چیست؟

خدمت رسانی بهتر، کاهش هزینه، دسترسی ساده تر، صرفه جویی در زمان، حفظ کیفیت خدمات قبلی در کنار خدمات جدید کلید واژه هایی هستند که ما را به کالارسان پلاس رساند. کالارسان پلاس خدمتی جدید از مجموعه کالارسان است که هدف آن حفظ نقاط قوت سرویس های پستی کالارسان و ارائه خدمات جدید به مشتریان خود است.

کالارسان اولین اتوماسیون ارائه دهنده سرویس ارسال خرده بار بین شهری با استفاده از زیرساخت اتوبوس مسافربری بین شهری است که خدمات استاندارد پستی را با استفاده از این ناوگان به مشتریان خود ارائه داده است. درنتیجه مشتریان کالارسان در عین بهره مندی از خدمات استاندارد پستی مانند بیمه، بسته بندی و پرداخت پیش کرایه یا پس کرایه از ویژگی هایی مانند ارسال سریع و ۲۴ ساعته به سراسر کشور بهره مند بودند. در طی سالهای گذشته و با پیشرفت های حاصل شده در حوزه فناوری اطلاعات و با هدف ارائه خدمتی بهتر، مجموعه کالارسان فعالیت ها و خدماتی مانند یکپارچه سازی اتوماسیون خود در سراسر کشور، رهگیری آنلاین مرسوله از طریق سایت، ایجاد مرکز تماس و پشتیبانی و امکان ثبت سفارش تلفنی را برای مشتریان و نمایندگان خود فراهم کرد.

اما این خدمات نقطه پایان پیشرفت در کالارسان نبود و با توجه به نیاز مشتریان و خواست کالارسان در ارائه خدمتی کامل تر اقدام به ایجاد سامانه کالارسان پلاس کرد. اما کالارسان پلاس چیست؟

کالارسان پلاس سامانه آنلاین و هوشمند مجموعه کالارسان برای ارائه خدمات پستی مدرن به مشتریان و کاربران خود است. کاربران کالارسان پلاس میتوانند با ایجاد حساب کاربری در این سامانه اقدام به ثبت سفارش پستی خود کنند و براساس زمان بندی انتخابی آنها برای جمع آوری مرسوله، کالارسان پلاس عملیات جمع آوری از مبدا مشتری، انبارداری در مبدا، رهسپاری مرسوله و تحویل مرسوله به گیرنده در مقصد را انجام میدهد. همچنین شما امکان بررسی و مشاهده روند وضعیت مرسوله خود در طی این فرآیند را از طریق حساب کاربری خود دارید.

در حال حاضر سرویس کالارسان پلاس جمع آوری رایگان را در محدوده مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد و تحویل مرسوله در شهرستان در نمایندگی های کالارسان در پایانه های مسافربری خواهد بود. اما سبد نهایی خدمات پستی در کالارسان پلاس شامل خدمات پستی درب مبدا به نمایندگی مقصد و درب به درب خواهد بود و همچنین امکان ثبت سفارش از مبدا شهرهای دیگر کشور نیز فراهم خواهد شد.

کالارسان پلاس چیست

کسب و کارها

یکی از نکات مهم در بازاریابی، فروش و بهبود کسب و کارها نحوه ارائه و ارسال خدمات و محصولات به مشتریان است. درنتیجه توجه به نحوه ارسال و سرویس پستی مناسب برای کسب و کار میتواند در پیشرفت آن بسیار کمک کننده باشد. ما در کالارسان پلاس برای زمان، کسب و کار، فعالیت و مشتریان شما ارزش بسیاری قائل هستیم و میکوشیم با ارائه بهتر خدمات پستی شما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر همراهی کنیم.

مشتریان حقیقی

در کالارسان پلاس نه تنها برای مشتریان حقوقی و کسب و کارها اهمیت بسیاری قائل هستیم بلکه مشتریان حقیقی نیز میتوانند با اطمینان از خدمات کالارسان پلاس استفاده کننده چرا که شما با استفاده از این خدمات، مرسولات خود را به تیمی با تجربه بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه خدمات پستی میسپارید.

کالارسان پلاس - حمل خرده بار بین شهری

ارتباط با کالارسان: ۴۵۱۴۶-۰۲۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کالارسان بهار کیش می باشد.